0  |  0

کارگاه آموزشی اصول کسب‌وکار برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی اصول کسب‌وکار برگزار می‌شود

اصول کسب‌وکار در تمام مراحل شروع، شکل‌گیری و رشد شرکت‌های نوپا بسیار حائز اهمیت است و به بنیانگذاران کمک خواهد کرد تا برنامه‌ریزی غیرقابل اعتماد خود را به بخش‌های با معنایی مانند طرح‌ریزی فروش، بودجه مصرفی، نقاط عطف و وظایف تقسیم کنند.
آنچه که واضح است، آشنایی با اصول کسب‌وکار سنگ بنای اولیه یک شرکت است. شرکتی هم که می‌خواهد محصولی جدید را به بازار ارائه کند باید اصول کسب‌و‌کار را بشناسد و در غیر اینصورت به احتمال زیاد شکست خواهد خورد.
از این رو، کارگاه آموزشی اصول کسب‌وکار با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان‌برتر در مهارت‌های کسب‌وکار به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.
معرفی بوم مدل کسب‌وکار، تفاوت بوم مدل کسب‌وکار و طرح کسب‌وکار، معرفی اجزای بوم مدل، ارائه مثال و اجرای کار تیمی بخش‌های مختلف این کارگاه خواهد بود.
لازم به ذکر است، کارگاه آموزشی اصول کسب‌وکار با تدریس سید حمیدرضا علوی؛ معاون رشد و شتاب‌دهی شرکت شناسا و مدیر شتابدهنده تریگ‌آپ، شنبه و سه‌شنبه؛ 12 و 15 مردادماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.
متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این کارگاه تا تاریخ 5 مردادماه به سامانۀ بنیاد نخبگان استان تهران مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com