0  |  0

رویداد استارت‌آپ فضای سبز شهری برگزار می‌شود

رویداد استارت‌آپ فضای سبز شهری برگزار می‌شود

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران، در نظر دارد استارت‌آپ فضای سبز شهری را با توجه به نیازهای موجود برگزار کند.
تقویت اکوسیستم استارت‌آپی کشور درحوزه فضای سبز شهری، ایجاد فضای تبادل نظر و گفت‌وگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارت‌آپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه، از مهمترین اهداف این برنامه است.
«روش‌های نوین آبیاری با تأکید بر فضای سبز شهری»، «استفاده از فناوری‌های نوظهور مانند فناوری نانو در آبیاری فضای شهری»، «بازچرخانی آب، جمع آوری آب های سطحی»، «استفاده از پساب‌ها در آبیاری شهری،
سیستم‌های پیشرفته آبیاری و آب‌رسانی»؛ «بازسازی و احیاء قنوات»، «گونه‌های سازگار با پیامدهای تغییر اقلیم در استان تهران»، از مهمترین محورهای این برنامه است.
استارت‌آپ فضای سبز شهری شهریورماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com