0  |  3

برگزاری مسابقات «فین‌تک» دانشگاه شریف در هفدهم و هجدهم مردادماه

برگزاری مسابقات «فین‌تک» دانشگاه شریف در هفدهم و هجدهم مردادماه

سومین دوره مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge) با رویکرد حل مسئله واقعی،خلاقیت و نوآوری در فناوری‌های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک به همراه ارائه استارتاپ‌های برتر به سرمایه‌گذاران ۱۷ و ۱۸ مرداد ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

مجموعه رویداد های چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با عنوان ” ICT Challenge ” توسط دبیرخانه رویدادهای خاص حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف Sharif ICT ( برگزار کننده‌ی ماراتون‌های برنامه نویسی، مسابقات کدنویسی مبهم، جشنواره فناوری اطلاعات و …‌) با همکاری باشگاه کسب‌و‌کار دانش بنیان ( BOX )، معاونت علمی ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف در محل دانشگاه صنعتی شریف در حال برگزاری است.
این رویدادها مجموعه مسابقاتی در راستای حل یک چالش خاص در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با هدف شناسایی افراد و تیم‌های توانمند در حل چالش‌ها و اتصال این افراد به بازار کار می باشد.

از جمله مزایای شرکت در رویدادهای ICT Challenge پیداکردن افراد توانمند و دارای قدرت حل مسئله جهت استخدام است. همچنین با توجه به پوشش رویداد توسط خبرگزاری های مطرح کشور پتانسیل زیادی برای تبلیغات و برندینگ وجود دارد. 

این رویداد در پایان برای تیم‌های برتر به ترتیب تیم اول ۱۰۰ میلیون ریال، تیم دوم ۳۰ میلیون ریال و تیم سوم ۲۰ میلیون ریال جوایز نقدی به همراه جوایز غیر نقدی در نظر گرفته است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://ictchallenge.sharif.ir مراجعه کنند

مسابقات «فین‌تک» ۱۷ و ۱۸ مردادماه در دانشگاه شریف برگزار می‌شود

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com