0  |  0

نیازهای بهداشت به سمت محصولات دانش‌بنیان سوق پیدا کند

نیازهای بهداشت به سمت محصولات دانش‌بنیان سوق پیدا کند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران به فعالیت‌های چشمگیر شرکت‌های دانش‌بنیان در سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: همه نیازها در حوزه بهداشت باید به سمت محصولات دانش‌بنیان سوق پیدا کند.
جلیل کوهپایه زاده، افزود: دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند مصرف‌کننده استارتاپی باشند.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی ایران چند سالی است که حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم را هدف اصلی خود قرار داده و در ایجاد زیست‌بوم‌های در حوزه سلامت رشد خوبی داشته است.
کوهپایه زاده خاطرنشان کرد: امروز ما میزبان استارتاپ‌های مختلف در حوزه سلامت دیجیتال هستیم و امیدواریم شرایطی ایجاد کنیم تا فناوران بتوانند ظرفیت‌های خود را بیشتر نشان دهند.
وی تصریح کرد: در شرایط کنونی کشور که فضا برای استارتاپ‌ها مناسب است بتوانیم از آنها بیشتر استفاده کنیم و از تهدیدهای دوران تحریم با استارتاپ‌ها فرصت بسازیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: امیدواریم در شتاب‌دهنده دیجیتال سلامت و مرکز رشد بتوانیم شرایط را برای فعالیت استارتاپ‌ها بیش از پیش آماده کنیم و بازار خوبی به ویژه در منطقه برای محصولات دانش‌بنیان در حوزه سلامت دیجیتال داشته باشیم.
در ادامه، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دیروز در بازدید از دانشگاه‌ علوم پزشکی ایران برای حمایت از ساخت ساختمان جدید مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران، قول مساعد داد. 
عباس متولیان افزود: شرکت‌هایی ادعا کرده‌اند که از سال ٢٠٣٠ اندام‌های مصنوعی با سلول‌های بدن انسان ساخته می‌شود و در حوزه فناوری سلامت، رشد زیادی در دنیا شاهد هستیم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com