0  |  1

سومین دورهمی BizGap، بستری برای شنیدن تجارب کسب‌و‌کارها

سومین دورهمی BizGap، بستری برای شنیدن تجارب کسب‌و‌کارها

احتمالا تا الان به فکر راه‌اندازی یک کسب و کار جدید یا یک استارتاپ هرچند کوچک افتاده ایم تا بتوانیم از این طریق برای خود درآمدزایی کنیم
استارتاپ‌های زیادی را می‌بینم که اکنون موفق هستند و در ذهن‌مان می‌گوییم چقدر راحت کسب درآمد می‌کنند، چرا این ایده به فکر من نرسید؟
بعضی‌ از ما در حال راه اندازی یک کسب‌وکار هستیم، یا در استارتاپ یا شرکت خصوصی کار می‌کنیم
اینکه استارتاپ شکست بخورد، کاملا طبیعی است.
اینکه موسس آن رک و پوست کنده از شکستش بگوید، شجاعانه است.
اینکه از شکستش درس بگیرد و برای انجام کارهای بعدی اقدام کند، کارآفرینی محسوب می‌شود و اینکه سرمایه‌گذاران در استارتاپ بعدی چنین کارآفرینانی سرمایه‌گذاری کنند، خردمندی است.

بعضی‌ افراد مسیرهایی را در توسعه کسب و کارشان رفتند و در این مسیر انرژی، زمان و سرمایه زیادی را هزینه کردند، ولی به نتیجه نرسیده یا شسکت خوردند.
این می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد، مثل مشکل بازاریابی، اشتباه بودن مدل درآمدی، مدیریت ناکارآمد، تخصیص ضعیف منابع و اتمام پول، شکست در رقابت، خوش‌بینی افراطی کارآفرین و شاید مشکلاتی از جنس مالیات، بیمه، حقوقی و ...

ما افراد باهوشی هستیم و باید از تجربیات این افراد نهایت استفاده را ببریم. معمولا ما مرحله به ثمر رسیدن کسب و کار را می‌بینم و به خیلی از چالش‌های کسب و کار توجهی نمی‌کنیم.

سومین دورهمی BizGapسومین بیزگپ با حضور: مهسا جنتی زاده بنیان‌گذار استارتاپ‌ شکست خورده یونش و مدیر فنی استارتاپ حقوقی وینداد
زمان برگزاری: سه شنبه 5 شهریور ماه، ساعت 17 تا 19

ثبت نام از طریق ایوند

کد تخفیف 50 درصدی :modirinfo

اطلاعات بیشتر از طریق: 63103213

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com