0  |  0

نخستین دوره بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی برگزار می‌شود

نخستین دوره بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی برگزار می‌شود

با شکل گیری زیست بوم کارآفرینی و نوآوری در کشور، مفاهیم و رویدادهای جدیدی پا به عرصه اقتصاد، فرهنگ و جامعه گذاشتند که هر کدام از این مفاهیم بیگانه می توانند انقلابی بزرگ در اقتصاد و اشتغال کشور ایجاد کنند. رویدادهایی که علوم نوین را نشانه رفته اند و مدل توسعه اشتغال در کشور را تغییر داده اند.
بوت کمپ ها دوره های فشرده ای هستند که شما را برای ورود به بازارکار آماده می کنند. دوره هایی جدی و پر از چالش های متفاوت برای اینکه بتوانید توانایی خود را در حوزه کاریتان بالا ببرید. 
معرفی فعالان صنعت هوش مصنوعی به سرمایه‌گذاران
یکی از این بوت کمپ هایی که با استقبال خوبی روبرو است بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی است که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه مدل کسب و کارهای حوزه هوش مصنوعی و تربیت تیم‌های کارآفرین برای فعالیت در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری عمیق برگزار می شود.
از دیگر اهداف این رویداد تخصصی، می توان به «توسعه پلتفرم‌های سرویس‌دهی در حوزه هوش مصنوعی»، «معرفی علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌های مدیریت و بازاریابی به تیم‌ها و متخصصان هوش مصنوعی به منظور توسعه آن‌ها و تبدیل شدن به کسب و کار حوزه هوش مصنوعی»، «انتخاب چند تیم برای سرمایه‌گذاری»، «معرفی متخصصان هوش مصنوعی به کسب و کارهای مطرح دیجیتال اشاره کرد.
این رویداد علمی با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط مجموعه همتک با رویکرد ارائه طرح های نوآورانه و فناورانه تیم های تشکیل شده در فرآیند بوت کمپ به سرمایه گذاران و علاقه مندان حوزه کارآفرینی و هوش مصنوعی برگزار می شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com