0  |  0

نخستین «نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم» برگزار می‌شود

نخستین «نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم» برگزار می‌شود

دبیر نخستین «نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم» از برنامه ریزی برای برگزاری این نمایشگاه از ۲۵ تا ۲۸ شهریورماه جاری در گذرگاه بلوار کشاورز تهران خبرداد.
محمود نیکو با بیان اینکه، نخستین نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۲۵ تا ۲۸ شهریورماه جاری در بلوار کشاورز تهران برگزار می شود افزود: این نمایشگاه فرصتی فراهم می کند تا عموم مردم با محصولات و دستاورد شرکت‌های فناور بیشتر آشنا شوند.
وی با اشاره به اینکه ترویج و اطلاع رسانی درباره فناوری های روز برای عموم مردم اهمیتی ویژه دارد، ادامه داد: در این راستا «پویش ملی فناوری های دانش بنیان و مردم» آغازگر حرکت هایی برای فرهنگسازی در این حوزه شده است.
دبیر نخستین نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم گفت: با برگزاری این نمایشگاه برای نخستین بار، علاوه بر ترویج در حوزه علم و فناوری شاهد بازارسازی برای محصولات دانش بنیان خواهیم بود و در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان محصولات و دستاوردهای خود را نمایش می دهند.
وی همچنین درخصوص مدل برگزاری این نمایشگاه نیز بیان کرد: مدل برگزاری نخستین نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم به صورت B۲C است، یعنی ارتباط و تعامل تولیدکننده اصلی و مصرف کنندگان اصلی به صورت مستقیم ایجاد می شود.
به گفته دبیر نخستین نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم، برگزاری این نمایشگاه علاوه بر آشنایی و معرفی محصولات دانش بنیان زمینه را برای رونق بازار آنها فراهم می کند.
وی همچنین درباره محل برپایی این نمایشگاه ابراز کرد: فضای گذرگاه بلوار کشاورز تهران به عنوان مکان برپایی نمایشگاه انتخاب شد زیرا این محدوده بعنوان یکی از مکان های پرتردد، همچنین دارای مراکز دولتی و عمومی بسیاری است.
دبیر کل «پویش ملی فناوری های دانش بنیان و مردم» ادامه داد: البته فرصتی نیز برای شرکت های فناور فعال در حوزه تجهیزات پزشکی فراهم شده زیرا از بیمارستان ها و مراکزی که اطراف بلوار هستند برای بازدید دعوت شده است.
نیکو در ادامه گفت: شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها از تمام حوزه های علمی و فناوری می توانند در نخستین نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم حاضر شوند و سطح فناوری نیز آزاد است.
به گفته وی، کارگاه های آموزشی در حوزه فناوری برای عموم مردم همزمان با نمایشگاه برگزار می شود تا با حضور اساتید برجسته اطلاعات و آگاهی مردم از فناوری های پرکاربرد افزایش یابد. در پایان نیز به تعدادی طرح و محصول برگزیده از نگته مردم و انتخاب دبیرخانه جوایزی اهدا می شود.
نخستین نمایشگاه ملی فناوری های دانش بنیان و مردم ۲۵ تا ۲۸ شهریور ماه سال جاری در محل بلوار کشاورز تهران برگزار می شود، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و واحدهای فناور تا ۲۰ شهریور ماه جاری برای ثبت نام و حضور در نمایشگاه فرصت دارند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com