0  |  1

اعلام آخرین مهلت ثبت نام در هفتمین ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور

اعلام آخرین مهلت ثبت نام در هفتمین ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور

این رویداد، معتبرترین و با سابقه ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور می باشد که از سال 1390 تاکنون 6 دوره این مسابقات در سطح کشور و با هدف شناسایی تیم های برنامه نویسی، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه برگزار شده و تیم های برنامه نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. در این مسابقات تیم های برنامه نویسی 48 ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند
همچنین در این مسابقات گروه ها در قالب تیم های ۲ تا ۴ نفره به رقابت می پردازند.
هفتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور ۲۸ تا ۳۰ شهریورماه ۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود. دبیرخانه این رویداد، آخرین مهلت ثبت نام در این مسابقات را ۲۰ شهریورماه جاری اعلام کرده است.

آخرین مهلت ثبت نام در ماراتون برنامه نویسی موبایل اعلام شد

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: 5-66028963-021

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com