0  |  0

خراسان رضوی پیشگام رویداد‌های کارآفرینی خلاق

خراسان رضوی پیشگام رویداد‌های کارآفرینی خلاق

حبیب الله آسوده مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی در حاشیه اختتامیه نخستین رویداد کارآفرینی خلاق گفت: رویداد‌های کارآفرینی خلاق با اهداف ترویج فرهنگ کسب و کار و کار تیمی، توانمندسازی افراد در شناسایی ظرفیت‌های کسب و کار پیرامونی خود و نیز توانایی مطالبه گری افراد از مراجع مختلف، برگزار می‌شوند که خراسان رضوی پیشگام برگزاری این رویداد‌های کارآفرینی خلاق در کشور است.
او در خصوص اولویت پرداخت تسهیلات روستایی تصریح کرد: تسهیلاتی که از محل تبصره ۱۶ تسهیلات روستایی کمیته امداد تعیین اعتبار پیدا کرده است ابتدا اولویت پرداخت با سرپرست خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بعد فرزندان این خانواده‌ها که همسفره با سرپرست خانواده هستند است، و در اولویت‌های بعدی فرزندان خانواده‌های تحت پوشش که همسفره سرپرست خانواده نیستند، ولی اوضاع مالی خوبی ندارند، و اولویت آخر افراد نیازمند غیر تحت پوشش که اگر تسهیلات دریافت نکنند در آینده باید تحت پوشش کمیته قرار گیرند.
اختتامیه نخستین رویداد کارآفرینی خلاق شهرستان خوشاب با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به همراه دیگر مسئولین شهرستان در شهر سلطان آباد مرکز این شهرستان برگزار شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com