0  |  1

در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود: دومین رویداد «استارت‌آپ‌ مچ»

در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود: دومین رویداد «استارت‌آپ‌ مچ»

دومین رویداد استارت‌آپ‌مچ ۱۸ و ۱۹ مهرماه با هدف جذب نیروی انسانی متخصص در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. در این رویداد دو روزه زمینه‌ای فراهم شده تا افراد متخصص بتوانند از مهارت خود استفاده کنند، از تسهیلات، حقوق، سهام و ... بهره‌مند شوند. در استارت آپ مچ ابتدا کارگاه‌های آموزشی، جهت آموزش تیم سازی، مصاحبه و ... برگزار و بعد از معرفی شدن تیم‌ها و استارتاپ‌های شرکت کننده، امکان مصاحبه‌ با آن‌ها فراهم می‌شود.

به تمامی تیم‌ها سه ماه زیرساخت و فضای ابری رایگان داده می‌شود، همچنین منتور شیپ و مشاوره منابع انسانی رایگان از دیگر مزایای شرکت در این رویداد است. آخرین مهلت ثبت‌نام در استارتاپ مچ ۱۰ مهر ماه ۹۸ می‌باشد

دومین رویداد استارت آپ مچ برگزار می‌شود

علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام در این رویداد به لینک زیر مراجعه نمایند:

برای ثبت‌نام در استارتاپ مچ کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com