0  |  0

رتبه «سطح یک» استان مرکزی در پایش اطلاعات فضای کسب و کار

رتبه «سطح یک» استان مرکزی در پایش اطلاعات فضای کسب و کار

منوچهر توسطی در اراک با اشاره به کسب رتبه «سطح یک» استان در پایش اطلاعات فضای کسب و کار در کشور اظهار کرد: در ارزیابی منظمی که توسط دبیرخانه پایش محیط کسب و کار انجام می‌شود استان مرکزی به همراه ۹ استان دیگر توانستند در جایگاه سطح یک در کشور قرار گیرند.
وی خاطرنشان کرد: تحلیل پایش محیط کسب و کار با تمرکز بر استان مرکزی مرتباً به‌صورت فصلی در جلسات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان ارائه می‌شود تا وضعیت محیط کسب و کار استان را به سمع و نظر مدیران ارشد استان برسانیم.
رئیس اتاق بازرگانی اراک در ادامه افزود: آمارگیری تلفنی و سهم‌ مشارکت در آن، کیفیت و صحت تکمیل پرسشنامه‌ها، مشارکت در جلسات ویدیو کنفرانس، معرفی رابط برای اجرای طرح و ارتباط مستمر با اتاق ایران و انجام فعالیت‌های ویژه به‌منظور جلب مشارکت فعالان اقتصادی برای اجرای بهتر طرح در استان از شاخص‌های رتبه‌بندی استان‌ها در این حوزه است.
توسطی گفت: اتاق بازرگانی اراک اعتقاد راسخ به تحلیل شاخص‌های پایش فضای کسب و کار دارد و در این خصوص مرتباً پیگیری‌های لازم را برای بهبود فضای کسب و کار استان انجام خواهد داد‌.
به گفته وی رتبه‌بندی استان‌ها به ترتیب در ۵ سطح انجام شده است که‌ استان مرکزی به همراه ۹ استان دیگر در سطح یک کشور قرار گرفت.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com