1  |  13

فایل صوتی آموزشی: ۱۳ قانون طلایی برای انتخاب «مشاور مالی شخصی»

فایل صوتی آموزشی: ۱۳ قانون طلایی برای انتخاب «مشاور مالی شخصی»

کمک گرفتن هیچ اشکالی ندارد!

اگر در حوزه مالی و اقتصادی به این نتیجه رسیدید که باید کمک حرفه‌ای بگیرید استخدام مشاور مالی را در اولویت قرار بدهید. 

مشاور مالی با ارائه راهکار‌هایی کارآمد به افراد باعث افزایش درآمد، کاهش هزینه‌ها‌، تسویه بدهی‌ها و ... می‌شود. در واقع مشاور مالی کسی است که می‌تواند به واسطه مشاوره دادن کمک کند تا افراد به اهدافی که در رابطه با مسائل مالی دارند برسند.

البته وظایف مشاور مالی به مشاوره دادن در زمینه سرمایه‌گذاری، پرداخت مالیات، حساب‌های پس انداز، بیمه، وام و.... محدود نمی‌شود. هر آن چیزی که در زمینه مالی دغدغه شماست می‌تواند از جمله وظایف مشاور مالی‌تان باشد.

برای یافتن مشاور مالی شخصی وقت بگذارید:

اکنون وقت پیش رفتن است. هدف نهایی‌تان باید استخدام فرد یا تیمی باشد که بتوانید برای مدتی طولانی یا حتی تا آخر عمر با آنها کار کنید. از آدم‌های دور و برتان پرس‌و‌جو کنید. با دوستان و افرادی که می‌شناسید صحبت کنید و ببینید با چه کسی کار می‌کنند.

از دیگران بخواهید اگر مشاور خوبی سراغ دارند به شما معرفی کنند. بعد با تمام آن افراد معرفی شده صحبت کنید. با بیش از یک مشاور حرفه‌ای مصاحبه کنید. مطمئن باشید مشاوران مالی حرفه‌ای و بسیار شریفی هستند که می‌توانند به شما در تصمیم‌گیری‌های مالی کمک کنند. کافی است آنها را جستجو کنید و  قبل از استخدام آنها به چند قاعده مهم توجه کنید.  

در پادکست ۱۸ دقیقه‌ای «سیزده قانون طلایی برای انتخاب مشاور مالی شخصی» به بیان نکات و توصیه‌های کلیدی می‌پردازیم که می‌تواند در استخدام یک مشاور مالی قابل اعتماد به شما کمک کنند. در ادامه مقدمه پادکست را می‌شنوید:

  «به‌منظور بهبود کیفیت آموزش،‌ درصورت وجود هرگونه ابهام یا سوال درباره محتوای بسته آموزشی می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان مدیراینفو بهره‌مند شوید. برای این منظور لطفا درخواست خود را از طریق آدرس ایمیل info@modirinfo.com یا تلفن 02122411360 اعلام نمایید.»

 

برای مشاهده سایر بسته‌های آموزشی کلیک کنید

دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com