0  |  0

کسب و کار خلاقانه بانوی کارآفرین با صدف

کسب و کار خلاقانه بانوی کارآفرین با صدف

این هنرمند، ۱۲ سال پیش آموزش کار با صدف و ساخت وسایل تزیینی و زینتی را یاد گرفت و از آن زمان تاکنون این آموزش‌ها را به علاقمندان ارائه می‌دهد.
تاکنون ۳۰۰ نفر آموزش‌ها را در نزد وی فراگرفته‌اند و ۱۶ نفر از آن‌ها در شرکتی که این بانوی کارآفرین تاسیس کرده صنایع دستی را تهیه و به بازار عرضه می‌کنند.
صنایع دستی ساخته شده، علاوه بر عرضه در استان خریدارانی از استان‌های دیگر دارد، همچنین تعدادی از این دست ساخته‌ها که شامل انواع مجسمه، تابلو‌های صدفی، لوگوی تیم‌های ورزشی محبوب، جعبه دستمال کاغذی، لوازم اداری، جعبه جواهر و جا قاشق و چنگالی است به کشورهایی، چون عراق و امارات متحده عربی صادر می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com