0  |  2

مرحله سوم مسابقات برنامه نویسی «تیم کاپ» برگزار می‌شود

مرحله سوم مسابقات برنامه نویسی «تیم کاپ» برگزار می‌شود

دانشگاه صنعتی شریف در قالب رویدادهای ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور با همکاری شرکت ارتباط سیار هوشمند امین در حال برگزاری دوره سوم مسابقات “تیم کاپ” می باشد. شرکت کنندگان برای ثبت نام و ارسال طرح اولیه خود فقط تا 30 مهر ماه فرصت دارند تا از جوایز ویژه دوره سوم بهرمند شوند.
"تیم کاپ" یک مسابقه برنامه نویسی آندروید است که با هدف تولید اپلیکیشن در "حوزه کودک و نوجوان" برگزار می‌شود و برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شرکت نمایند.
شرکت کنندگان پس از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیئت داوران در یک بازه زمانی 30 روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند.

نفرات و تیم های برتری که محصول اولیه آنها مورد تایید هیئت داوران قرار گیرد موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری سازی محصول اولیه خود خواهند شد که از جوایز ویژه و بسته های حمایتی این فاز طبق جدول مربوطه که در بخش جوایز توضیح داده شده، بهره مند خواهند شد.

مهمترین فاکتورهای ارزیابی، جذابیت طرح/ کاربری بودن آن/ قابلیت توسعه، تجاری سازی و داشتن روش های درآمد زایی/ اندازه بازار/ معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی خواهد بود.
برگزار کنندگان این رویداد دانشگاه صنعتی شریف و شرکت ارتباط سیار هوشمند امین می باشند.
جوایز رویداد در قالب جوایز متعدد نقدی و بسته‌های حمایتی جهت تجاری‌سازی محصول ارائه خواهد شد.

جوایز:

مسابقات برنامه نویسی تیم کاپجهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در تیم‌کاپ کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com