1  |  0

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد از ایده‌های دانشجویی حمایت می‌کند

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد از ایده‌های دانشجویی حمایت می‌کند

سمیه نایبی، مسئول مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد، از برگزاری کارگاه ایده پردازی تا نوآوری با حضور دانشجویان صاحب ایده در یزد خبر داد، گفت: از ایده‌های جدید دانشجویان برای راه اندازی کسب و کار حمایت می‌کنیم.
او با اشاره به اینکه ۳۷ دانشجو در این دوره شرکت کرده اند، افزود: طراحی مدل کسب و کار جدید از ایده‌های خام از اهداف برگزاری این کارگاه است.
نایبی ادامه داد: افراد شرکت کننده در این کارگاه از شش ماه قبل ایده‌های خود را در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد پرورش داده اند.
مسئول مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد، افزود: در پایان کارگاه ایده پردازی تا نو آوری یک ایده به عنوان ایده برتر انتخاب خواهد شد.
نایبی گفت: کارگاه ایده پردازی تا نوآوری با حضور دانشجویان صاحب ایده یزداز دیروز آغاز شده و تا مروز ادامه دارد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com