1  |  2

اعلام شرایط اعزام استارت‌آپ‌ها به نمایشگاه «باکوتل»

اعلام شرایط اعزام استارت‌آپ‌ها به نمایشگاه «باکوتل»

استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توانند با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نمایشگاه «باکوتل» کشور آذربایجان حاضر شوند.
سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد: با هدف کمک به توسـعه کسب‌و‌کار استارت‌آپ‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح بین‌المللی، در نظر دارد زمینه حضور گروهی از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال را در نمایشگاه «باکوتل» آذربایجان فراهم کند.
استارت‌آپ‌های واجد شرایط تا تاریخ ۱۴ آبان ماه جاری می‌توانند با ارسال نامه به سازمان فناوری اطلاعات ایران، برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کنند.
شرایط حضور استارت‌آپ‌ها در هیئت ایرانی اعزامی به نمایشگاه فناوری اطلاعات باکو، دارا بودن بیش از ۱۰ هزار نصب اپلیکیشن استارت‌آپ‌ مربوطه و دارابودن رابط کاربری (UI) به زبان آذری و پرداخت هزینه‌های مربوطه است. شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی استفاده کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com