0  |  0

شرکت‌های خلاق از ERP برخوردار می‌شوند

شرکت‌های خلاق از ERP برخوردار می‌شوند

مجموعه‌های استارتاپی کوچک یا شرکت‌های در حال رشد، به دلیل صرفه جویی در هزینه‌ها، معمولاً امکان محدودی برای استخدام منابع انسانی مورد نیاز دارند.
این مسئله می‌تواند، توانایی این شرکت‌های نو پا و خلاق را برای ایجاد یک بخش فروش و بازرگانی کار آمد تحت تاثیر قرار دهد. در این راستا شرکت های خلاق با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد هوشمند و دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می توانند از سیستم‌های فناوری خبره موسوم به ERP استفاده کنند.
این سیستم‌ها، خدمات مختلفی به شرکت‌ها ارائه می دهند که از آن جمله می توان به خدمات حسابرسی،حسابداری، مکانیزه کردن و هوشمند سازی فرایند فروش اشاره کرد.
همچنین شرکت‌های خلاق می توانند با استفاده از این سیستم‌های نرم افزاری پیشرفته خدمات بازاریابی خود را به شکل مدرن و اتوماتیک درآورند.
شرکت های متقاضی با استفاده از این خدمات نرم افزاری این امکان را خواهند یافت که سیستم انبارداری خود را بدون نیاز به نیروی انسانی، بهینه سازند و از مدیریت زنجیره تولید برخوردار شوند.
علاوه بر این، امور اداری مانند: برگه ساعات کاری، مرخصی ،ارزشیابی کارمندان و نظایر این با استفاده از این سیستم، ساماندهی می شود.
شرکت‌های مختلف با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، می توانند از مجموعه این خدمات و یا چند خدمت خاص مورد نیاز برخوردار شوند. مجموعه این خدمات توسط یک شرکت دانش بنیان عرضه می شود که با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی در اختیار دیگر شرکت‌های خلاق و دانش بنیان قرار می گیرد.
علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی، به نشانی http://ictc.isti.ir/ مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com