0  |  1

مشاوره رایگان کسب‌و‌کار، هم‌زمان با هفته جهانی کارآفرینی

مشاوره رایگان کسب‌و‌کار، هم‌زمان با هفته جهانی کارآفرینی

در راستای برنامه های هفته جهانی كارآفرینی روز ٢ آذر ٩٨ رویدادی در حوزه مشاوره كسب و كار در صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار خواهد شد، در این رویداد حدود ٥٠ تن از مشاوران، سرمایه گذاران و اساتید حرفه‌ای کسب و کار به سوالات صاحبان ایده، صاحبان کسب و کار‌، استارتاپ ها‌، دانشجویان در شرف راه اندازی كسب و كار و علاقه مندان به جذب سرمایه پاسخ خواهند داد.

پاسخگویی به سوالات فرد به فرد و به صورت حضوری، آنلاین (برای استان‌های دیگر) و با پوشش رادیویی خواهد بود.
جهت ثبت نام با شماره تلفن ٠٢١٨٨٥١٠٦٦٢ تماس بگیرید و یا روی لینك زیر در وبسایت هفته جهانی كارآفرینی مراجعه کنید.

مشاوره رایگان کسب و کار

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com