0  |  2

رویداد یک روزه شروع کننده کسب و کار ‌"biz starter" برگزار می‌شود

رویداد یک روزه شروع کننده کسب و کار ‌"biz starter" برگزار می‌شود

در راستای ارتقای اکوسیستم استارت آپی و کسب و کارهای نوپا و نوظهور در استان البرز شتابدهنده بیزمش با کمک مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه خوارزمی اقدام به برگزاری رویداد "biz starter" می‌کند. اگر صاحب ایده یا مهارت در زمینه‌های تولید محتوا، برنامه نویسی، طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ و ... هستید در این رویداد شرکت کنید و از خدمات شتابدهنده و همچنین مرکز رشد دانشگاه خوارزمی بهره‌مند گردید.

biz starter

جهت ثبت نام در رویداد "biz starter"کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com