0  |  1

کارگاه PFM با محوریت «مدیریت مالی برای هر فرد» برگزار می‌شود

کارگاه PFM با محوریت «مدیریت مالی برای هر فرد» برگزار می‌شود

در کارگاه هشتم از مجموعه کارگاه‌های آموزشی فین‌تک که تحت عنوان رویداد FinWay در حال برگزاریست، در مورد فناوری‌ها و نوآوری‌های جدید در امور مالی شخصی و شرکتی صحبت خواهد شد. همچنین در مورد چالش‌ها و فرصت‌های توسعه‌ی دسته‌ای از فین‌تک‌ها تحت عنوان PFM از نظر فعالین این حوزه بحث خواهد شد.

در مورد کارگاه
حسابداری و مدیریت مالی چه به صورت فردی و چه به صورت سازمانی، به یکی از فعالیت‌های مهم در طول زندگی بشر تبدیل شده است. استارتاپ‌هاو شرکت‌های این حوزه با خودکار کردن بسیاری از فعالیت‌ها همچون ثبت و مدیریت تراکنش‌ها، بررسی درآمدها و هزینه‌ها، بودجه‌ریزی و بسیاری موارد دیگر، کمک شایانی به مردم و شرکت های دیگر کرده‌اند. در کارگاه PFM ضمن معرفی این حوزه به ظرفیت‌های فعالیت کسب و کارهای این حوزه در کشور خواهیم پرداخت

سرفصل‌های کارگاه
تشریح PFM و تعیین جایگاهش در بیگ پیکچر دنیای FinTech
معرفی PFM
تاریخچه PFM
تشریح مفاهیم مرتبط با موضوع و روایت داستان خلق و توسعه PFM
تشریح زیر شاخه‌های PFM و معرفی برخی استارتاپ‌های هر کدام
تشریح موقعیت PFM در ایران و جایگاه فعلی و جایگاه آینده
مسیر رشد در ایران و چالش‌ها و فرصت‌ها
جمع بندی موضوع

 فناوری‌ها و نوآوری‌های جدید در امور مالی شخصی و شرکتیزمان برگزاری کارگاه ۲۱ آذر ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی می باشد
علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد می‌توانند از کد تخفیف ۲۵ درصدی modirinfo بهره مند شوند.
جهت ثبت نام کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com