0  |  0

لزوم نوآوری در محصولات برای گذر از مشکلات صنعت بیمه

لزوم نوآوری در محصولات برای گذر از مشکلات صنعت بیمه

داریوش محمدی در مورد مالیات ارزش افزوده در صنعت بیمه نیز گفت: این امر صنعت بیمه را تحت تاثیر قرار خواهد داد، زیرا قیمت تمام شده بیمه‌نامه‌ها را بالا خواهد برد و این مساله تبعات خوبی برای شرکت‌های بیمه نخواهد داشت. وی در پاسخ به این پرسش که «در صورت اخذ مالیات از بیمه‌نامه‌ها چه میزان کاهش در فروش بیمه‌نامه‌ها متصور هستید» گفت: به‌طور یقین این مساله فروش را کاهش خواهد داد؛ اما چه میزان خواهد بود، نمی‌توان گفت. مدیرعامل بیمه میهن افزود: مهم‌ترین کمکی که دولت و مجلس به افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه، مردم و صنعت بیمه می‌توانند بکنند این است که مالیات ارزش افزوده را حذف کنند، البته در سال گذشته وزیر اقتصاد در مراسم بزرگداشت روز بیمه قول حذف آن را داده بود.
محمدی با بیان اینکه «پس از تورم اخیر قدرت خرید مردم پایین‌تر آمده است» گفت: واقعیت این است که بیمه در یک درآمد محدود جزو اولویت انسان هاست که هر چقدر این درآمد محدود شود خرید بیمه جزو اولویت‌های بعدی قرار می‌گیرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com