0  |  0

نوبت سوم فروش المبارک برگزار می‌شود

نوبت سوم فروش المبارک برگزار می‌شود

بعد از برگزاری سمینار فروش المبارک نوبت اول و دوم با استقبال بی نظیر شما علاقه مندان به یادگیری و رشد، مجموعه ابرطلایی با دعوت از یکی دیگر از اساتید به نام کشور در حوزه آموزش های کاربردی و انگیزشی، استاد بابک بهمن خواه، سمینار فروش المبارک را برای نوبت سوم برگزار می کند.
در این سمینار علی درجزینی و بابک بهمن خواه درباره چگونگی افزایش فروش در دوران رکود برای شما مخاطبین عزیز سخنرانی خواهند کرد.
نوبت سوم سمینار فروش المبارک، در روز پنجشنبه 12 دی 98 از ساعت 14 الی 17 برگزار خواهد شد.
هزینه اصلی این سمینار 295 هزار تومان است که برای کمک به بهبود اوضاع اقتصادی کسب و کارهای شما عزیزان، امکان ثبت نام رایگان فراهم شده است.

فروش المبارک سه

برای ثبت نام رایگان می توانید عدد 3 را به سامانه پیامکی 50004325 پیامک بزنید.
یا از طریق لینک زیر مستقیما ثبت نام رایگان را انجام دهید

https://AbreTalaee.com/happy-sale

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com