0  |  0

حضور دانشگاه صنعتى شاهرود و شتاب دهنده شاهكار در پژوهشگاه صنعت نفت

حضور دانشگاه صنعتى شاهرود و شتاب دهنده شاهكار در پژوهشگاه صنعت نفت

در هفته پژوهش و در حاشیه رویداد پترولیوم تیكاف و رویداد پتروتست، نماینده دانشگاه صنعتی شاهرود با دكتر جعفر توفیقى رئیس پژوهشگاه صنعت نفت دیدار و گفتگو كرد. در این دیدار ضمن تاكید بر نقش اثرگذار مهندس زنگنه وزیر محترم نفت در شکل‌گیری و تقویت اکوسیستم‌های علمی و پژوهشی صنعت نفت در کشور از حدود دو دهه پیش تاکنون به اهمیت حمایت‌ها و پیگیری‌های ایشان، در توسعه اکوسیستم نوآوری در این صنعت اشاره شد.
جعفر توفیقی در رویداد "پترولیوم تیکاف" در پژوهشگاه صنعت نفت در دیدار با دكتر یونس یونسیان نماینده دانشگاه صنعتی شاهرود و مدیر عامل كمپ شتابدهى شاهكار اولین شتاب دهنده و پلتفرم نوآورى باز در دانشگاه اظهار کرد: ایجاد رشته‌های مرتبط با صنعت نفت در دانشگاه‌های رتبه اول کشور، تلاش برای راه‌اندازی دانشکده‌های مهندسی نفت در دانشگاه‌ها، تلاش برای تجهیز آزمایشگاه‌ها و تقویت زیرساخت‌های علمی و در این دوره نیز امضای قراردادهای کلان با دانشگاه‌ها و حمایت از تقویت اکوسیستم نوآوری از جمله اقدام‌های اثرگذار به شمار می‌رود.
طرح توسعه اکوسیستم نوآوری در صنعت نفت در تکمیل زنجیره‌های قبلی با پیگیری وزیر نفت در حال اجراست و در همین راستا مرکز نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت افتتاح خواهد شد.
رئیس پژوهشگاه صنعت نفت به دستاوردهای پژوهشگاه صنعت نفت به‌ویژه در سال‌های اخیر اشاره و ابراز امیدواری کرد که این مجموعه بتواند نقش واقعی و اثرگذار خود را در توسعه اکوسیستم نوآوری در صنعت نفت ایفا کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com