0  |  0

فراخوان عمومی پذیرش کارخانه نوآوری شیراز منتشر شد

فراخوان عمومی پذیرش کارخانه نوآوری شیراز منتشر شد

فراخوان عمومی پذیرش کارخانه نوآوری شیراز در حوزه‌های توسعه بازار، توسعه ارتباطات، توسعه کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ منتشر شد.
فراخوان پذیرش کارخانه نوآوری شیراز، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: از یکم دی پذیرش کارخانه نوآوری شیراز برای تیم‌های استارت آپی، فریلنسرها، شرکت‌ها و سرمایه گذاران و شتاب دهنده‌ها در کارخانه انجام می‌شود و تیم‌ها می‌توانند رزومه کاری خود را به رایانامه Info@shirazsuf.ir ارسال کنند.
مهرداد سهرابی افزود: پس از تایید کمیته جذب، استقرار دفاتر کاری در کارخانه نوآوری شیراز انجام می‌شود و طبق پیش بینی صورت گرفته کارخانه نوآوری شیراز تا پایان دی ماه آماده بهر ه برداری خواهد بود.
وی تصریح کرد: کارخانه نوآوری شیراز در فضایی به مساحت بیش از ۷ هزار متر و در محل کارخانجات مخابراتی ایران (ITMC) تجهیز شده است و به زودی به محلی برای رونق ایده‌های فناورانه تبدیل می‌شود.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: هدف از ایجاد کارخانه نوآوری شیراز شکل گیری یک اکوسیستم حاوی استارت آپ ها، شتاب دهنده ها، سرمایه گذاران، فروشندگان و موسسات آکادمیک و دانشگاهی است.
سهرابی، این کارخانه را فضایی برای استقرار نمایندگان کسب و کارها، شتاب دهنده‌ها و صندوق‌های سرمایه گذاری، کارشناسان و مدیران مراکز فناوری و نوآوری و تیم‌های استارت آپی اعلام کرد که محیط کاری مشترک با پویایی و یادگیری بالا فراهم می‌کند.
وی ادامه داد: امکانات در نظرگرفته شده برای کارخانه شامل فضای کار اشتراکی مخصوص تیم ها و گروه های استارت آپی، فضای کار اختصاصی برای افراد مستقل، دفاتر اداری مخصوص استقرار شرکت ها و صندوق های سرمایه گذاری، مراکز نوآوری، شتاب دهنده ها، هلدینگ ها، بانکها، فضای برگزاری آمفی تئاتر و رویدادهای مرتبط با توسعه فناوری و گسترش کسب و کارهای دانش بنیان است.
مدیرکل ICT استان فارس گفت: اتاق جلسات، کلاس ها و کارگاه های آموزشی و امکانات جانبی مانند باشگاه ورزشی، کافه، اتاق تلفن و فضای استراحت را از دیگر موارد پیش بینی شده برای کارخانه نوآوری شیراز بیان کرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com