0  |  0

حمایت ویژه وزارت ارتباطات از شتابدهنده‌ها و کسب و کارهای نوپا

حمایت ویژه وزارت ارتباطات از شتابدهنده‌ها و کسب و کارهای نوپا

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان در جمع تیم ها و مدیران شتاب دهنده لندیما گفت: به دلیل نقش بزرگ توسعه شتابدهنده های فاوای استانی در توسعه کسب و کارها و تثبیت اشتغال بخش ICT وزارت ارتباطات از آنها حمایت ویژه می کند. مسعود الهامی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با ذکر این مطلب افزود: مراکز شتابدهی و فضای کار اشتراکی در کنار مراکز رشد و دانشگاه های استان به عنوان بخشی از زیرساخت زیست بوم کارآفرینی ایفای نقش می کنند.
وی ادامه داد: تیم های استارت آپی می توانند با بهره مندی از آموزش ها و دوره های مختلف کسب و کار در شتابدهنده ها، توانمندی ورود به بازار را کسب کنند.
الهامی با تشریح طرح نو آفرین و حمایت های وزارت ارتباطات از کسب وکارهای نوپا گفت: حمایت از اشتغال زایی شرکت های نوپا حوزه فاوا، ایجاد شتابدهنده های سازمانی و همچنین سرمایه گذاری جسورانه شرکتی از جمله برنامه های وزارت برای حمایت از کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات است.
مدیرکل ICT استان در این بازدید، فعالیت تیم ها و تسهیل گران مجموعه لندیما را مثبت دانست و خواستار تلاش بیشتر جهت ارتقا اکوسیستم کارآفرینی، ارزش آفرینی و استارت آپی کرمان شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com