0  |  0

رویداد جامع صنعت گاز با همکاری پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد

رویداد جامع صنعت گاز با همکاری پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد

رویداد جامع صنعت گاز با همت پارک علم و فناوری خراسان و همکاری شرکت ملی گاز ایران و فن بازار ملی ایران در پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد.

ذاکریان با اعلام این خبر گفت: این رویداد جامع در دو بخش ارائه تقاضای فناوری توسط شرکت ملی گاز ایران (‌Reverse Pitch‌) و استارتاپ دمو صنعت گاز (ارائه به سرمایه گذاران‌) در تاریخ 4 دی ماه برگزار گردید.

وی افزود: در بخش اول این رویداد جامع، کارشناسان شرکت ملی گاز ایران به ارائه بیش از 36 مورد از تقاضاهای فناوری خود پرداختند. مخاطبین این تقاضاهای فناورانه شرکت‌های دانش بنیان، فناور و صنعتگرانی بودند که توانایی رفع نیازهای ارائه شده را داشته اند. در ادامه جلسات مشترک و B2B میان کارشناسان شرکت ملی گاز ایران به عنوان طرف تقاضای فناوری از یک طرف و صنعتگران و شرکت‌های فناور به عنوان طرف عرضه فناوری از طرفی دیگر برگزار شد.

وی در مورد محورهای رویداد گفت: این رویداد در محورهای فناوری اطلاعات، تجهیزات دوار، فرایندهای شیمیایی، تجهیزات کنترلی و ابزار دقیق، تجهیزات مخابرات، تجهیزات الکترونیکی، تعمیر و نگهداری در حوزه صنعت گاز برگزار شد.

 ذاکریان مدیر مرکز رشد انرژی پارک وعلم و فناوری خراسان افزود: در بخش بعدی رویداد جامع صنعت گاز، استارتاپ دمو صنعت گاز (ارائه به سرمایه گذاران) برگزار گردید. در این بخش پس از بررسی و ارزیابی بیش از 36 طرح ارسالی به دبیرخانه نشست، 7 طرح جهت ارائه به سرمایه گذاران برگزیده شدند. قبل از روز برگزاری رویداد تمام برگزیدگان در کارگاه آموزشی سرمایه گذاری و نحوه ارائه به سرمایه گذار شرکت نمودند. در روز رویداد پس از ارائه طرح های منتخب، جلسات رو در رو با حضور صاحبین طرح‌ها و سرمایه گذاران حاضر برگزار شد.

وی در انتها خاطر نشان کرد: بیش از 50 جلسه B2B در این رویداد جامع برگزار شده است که در فرایند چند ماهه به تفاهمنامه و قرارداد منتهی خواهد شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com