0  |  1

از کارآفرینی معلولین تا کارآفرینی کشاورزی

از کارآفرینی معلولین تا کارآفرینی کشاورزی

هاجر طایی در سمیرم اظهار داشت‌: رویداد کارآفرینی (استارتاپ ویکند) کشاورزی اولین بار در مرکز آموزش جهاد برگزار شد که در این برنامه با حضور ۱۴۱ شرکت کننده از مهندسین کشاورزی سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی بیش از ۴۵ ایده در قالب ۹ تیم تشکیل شد.
این توانخواه سمیرمی افزود‌: تیم ما شش نفره بود و در کارگاه بوم و کسب و کار فعالیت داشتیم و با ایده ”آپارات کشاورزی» یا ”V farm“ فیلم و محتوای آموزشی کارآفرینی تولید پلت فرم آنلاین که شبیه آپارات است را با هدف کارآفرینی و اشتراک تجربیات به کارگاه بوم و کسب و کار ارائه کردیم‌؛ در نتیجه با ۶ ساعت کار نظری و ۵۴ ساعت کار عملی موفق به دریافت لوح کار آفرینی این رویداد شدیم.
وی تصریح کرد‌: در این رویداد رئیس و اعضای شورای سازمان کشاورزی‌، معاون آموزشی فنی و پژوهشی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور‌، مدیر کل دفتر امور فناوری سازمان تحقیقا‌ت‌، آموزش و ترویج کشور و رئیس مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی استان حضور داشتند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com