0  |  1

فراخوان پیش رویداد جشنواره ملی ایده‌ها و فرصت‌ها

فراخوان پیش رویداد جشنواره ملی ایده‌ها و فرصت‌ها

از کلیه علاقمندان، فرهیختگان و شرکت کنندگان در جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها دعوت می گردد تا در پیش رویداد نیم روزه مورخ ۲۹ دی ماه ۱۳۹۸ در ساعت ۱۴ الی ۱۸ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی حضور بهم رسانند.
در این پیش رویداد؛
اهداف، محورها و روند اجرای پنجمین جشنواره ملی ایده‌ها و فرصت‌ها تبیین شده، پیرامون بررسی زمینه‌های بهره‌گیری از استارتاپ‌ها در پیشگیری از وقوع جرم و نیز فرصت‌ها و چالش‌های کارآفرینی اجتماعی مطالب ارزنده‌ای ارائه خواهد شد. تعدادی از کارآفرینان موفق و نیز برگزیدگان دوره های قبل جشنواره نیز به ارائه تجربیات و مطالب ارزشمند خود خواهند پرداخت.
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس:
www.festivalidea.ir
مراجعه نموده و یا از طریق شماره ۸۲۸۸۴۰۳۳-۰۲۱ با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل فرمایید.
جهت ثبت نام برای حضور در پیش رویداد از لینک زیر استفاده فرمایید:
https://evnd.co/6QgN7
آدرس محل برگزاری:
تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش کوچه زاینده رود شرقی، پلاک ۲۴، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان، صندوق نوآوری و شکوفایی

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com