1  |  3

بیست‌ و‌ چهارمین دورهمی استارتاپونه «هک و امنیت در اینستاگرام» برگزار می‌شود

بیست‌ و‌ چهارمین دورهمی استارتاپونه «هک و امنیت در اینستاگرام» برگزار می‌شود

در بیست و چهارمین دور‌همی استارتاپونه به موضوع هک و امنیت در اینستاگرام می‌پردازیم. شبکه‌های اجتماعی بخصوص اینستاگرام این روزها به محل خوبی برای کسب‌و‌کار تبدیل شده و ویترینی مناسب برای ارائه محصولات و خدمات ما می‌باشد که در این خصوص باید به امنیت این ویترین اهمیت داده و دست دزدان مجازی رو از صفحات خودمون کوتاه کنیم در این دورهمی با حضور خانم مهندس الهه لشکری و مهندس مجید درویش زاده به موضوع مهم امنیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌پردازیم که مطمئنا مخاطبان باهوش ما می‌توانند از این اطلاعات در دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز استفاده کنند و تمام شبکه‌های اجتماعی خود را امن کنند‌.

موضوع‌: هک و امنیت در اینستاگرام
زمان برگزاری‌: یکشنبه 6 بهمن ماه 1398
محل برگزاری‌: مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد

بیست و چهارمین دورهمی استارتاپونه در ششم بهمن ماه 1398 برگزار می‌شود که این دورهمی با هدف شبکه سازی استارتاپیون مشهدی و استفاده از دانش اساتید به نام حوزه‌های استارتاپی و کارآفرینی همین‌طور اشتراک‌گذاری تجربیات شرکت‌کنندگان به همت مرکز نوآوری شهری مشهد مقدس با همکاری لاین استور و جامعه استارتاپی خراسان با استارتاپ ادز تو ادز و آژانس دیجیتال مارکتینگ تبلیغات موبایلی ‌و آژانس دیجیتال مارکتینگ دی ام لند و سایت مدیر اینفو برگزار می‌گردد‌.
موضوع این جلسه استارتاپونه هک و امنیت در اینستاگرام هست که علاوه بر صحبت های سخنرانان مهندس درویش زاده و مهندس لشکری ، حاضرین دورهمی استارتاپونه با هم به اشتراک گذاری تجربیات شان پرداخته و ارتباط چند سویه ای ایجاد می‌شود .

بیست و چهارمین دورهمی استارتاپونه

ورود به کانال استارتاپونه
ورود به پیج اینستاگرام استارتاپونه

ورود به وبسایت لاین استور 

ثبت نام در ایوند

جهت کسب اطلاعات بیشتر: 05132727070

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com