2  |  0

راه‌اندازی کارخانه نوآوری شیراز در بهمن ماه

راه‌اندازی کارخانه نوآوری شیراز در بهمن ماه

رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی با بیان اینکه در بهمن ماه کارخانه نوآوری شیراز راه اندازی می شود گفت: پیش بینی کرده ایم تا شهریور سال ۹۹، ۸ کارخانه دیگر را راه اندازی کنیم.
دکتر اسماعیل قادری فر در خصوص کارخانه‌های نوآوری گفت: کارخانه‌های نوآوری استارت آپ کمپ‌هایی هستند که در راستای حمایت از ایده‌ها و تربیت نیروی انسانی و متخصص برای ایجاد شرکتهای دانش بنیان ایجاد شده اند.
وی تاکید کرد: معاونت علمی برای تقویت زیست بوم نوآوری در کشور سعی دارد با بازسازی و بهسازی پهنه‌های صنعتی متروکه و پرهیز از ایجاد زیرساخت‌های زائد در دل شهر زیست بوم نوآوری را ایجاد کند.
رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه با این مفهوم به دنبال توسعه فضاها در پهنه‌های صنعتی و پهنه‌های شهری هستیم، گفت: بدین واسطه استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان و جوانان و استعدادهای برتر را تسهیل می‌کنیم.
وی با اشاره به راه اندازی کارخانه نوآوری فارس گفت: شیراز دومین شهری است که دارای کارخانه نوآوری می‌شود. این مکان به زودی و در بهمن ماه افتتاح خواهد شد؛ در حال حاضر عملیات عمرانی و بهسازی این کارخانه تمام و تعدادی تیم در آن مستقر شده اند.
قادری فر عنوان کرد: پیش بینی شده این کارخانه با حضور مقامات رسمی کشور رسماً افتتاح شود و در اختیار زیست بوم نوآوری قرار بگیرد.
به گفته وی، برنامه ریزی کرده ایم که در همه استان‌هایی که این مزیت وجود دارد کارخانه نوآوری راه اندازی کنیم؛ بر اساس برنامه ریزی ها، تا پایان شهریور سال آینده، ۸ کارخانه دیگر راه اندازی شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com