1  |  0

افتتاح نخستین نهاد توسعه کسب‌و‌کار در رسته زنبور‌داری

افتتاح نخستین نهاد توسعه کسب‌و‌کار در رسته زنبور‌داری

این نهاد با حمایت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، سازمان توسعه ملل متحد (یونیدو) و صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور چهارشنبه دوم بهمن افتتاح می‌شود.
در این آیین که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی انجام می‌گیرد از دستاورد‌های برنامه توسعه صنعت زنبورداری شامل تولید محصولات جدید (قرص ژل رویال) و نیز سامانه مبادلات این صنعت رونمایی خواهد شد.
شناسایی، تخصیص منابع و هدایت متمرکز و اثر بخش در راستای پایدار سازی روند توسعه صنعت زنبور داری، انتقال و توسعه فناوری‌های نوین و نیز فعالیت‌های تحقیق و توسعه محصول و ارتقای مهارت نیروی انسانی، شناسایی نیازمندی‌های مهارتی، فناوری و تحقیقاتی، حمایت از بخش خصوصی مرتبط با این صنعت و همچنین پشتیبانی از توسعه فعالیت‌های تحقیق و توسعه‌ای با رویکرد تجاری و اتصال به بازار‌های بین المللی از اهداف تشکیل این بنیاد عنوان شده است.
در حاشیه آیین افتتاح این بنیاد، سامانه مبادلات صنعت زنبورداری که با هدف شفافیت و تسهیل مبادلات این صنعت که با پشتیبانی صندوق حمایت از صنعت زنبور داری کشور و بانک توسعه تعاون راه اندازی شده است، نیز رونمایی می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com