0  |  0

تدریس روش‌های نوین آموزشی در ترویج خلاقیت و نوآوری

تدریس روش‌های نوین آموزشی در ترویج خلاقیت و نوآوری

در راستای زمینه‌سازی برای توسعۀ فرهنگ نخبگانی، اولین دوره تربیت مربی خلاقیت و نوآوری به همت بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد و با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس و با حضور جمعی از اساتید دانشگاه‌های استان و دانش‌آموختگان رشته‌های روانشناسی و مدیریت کارآفرینی و رشته‌های مرتبط با نوآوری برگزار شد.
در این برنامه، اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد تأمین مربیان اجرای طرح مدرسه خلاقیت در استان را یکی از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه دانست و گفت: در این دوره شرکت‌کنندگان با روش‌های نوین آموزشی در ترویج خلاقیت و نوآوری، ایده‌پردازی و روان‌شناسی آموزش خلاقیت و نوآوری آشنا شدند.
وی با بیان اینکه مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی در تمام شهرستان‌های استان اجرا می‌شود، افزود: اولین مدرسه خلاقیت کهگیلویه‌وبویراحمد در بهار سال آینده با همکاری مراکز استعداد درخشان آموزش‌وپرورش استان برای دانش آموزان متوسط اول در شهر یاسوج اجرا می‌شود.
اکوانی در پایان با اشاره به اهمیت توانمندسازی مربیان، یادآور شد: مربیانی که در این دوره آموزشی شرکت کردند اجرای طرح مدرسه خلاقیت استان را بر عهده می‌گیرند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com