1  |  0

بخش پایانی «کمپ آموزش راهبردی اینترنت اشیا» برگزار شد

بخش پایانی «کمپ آموزش راهبردی اینترنت اشیا» برگزار شد

دومین روز و بخش پایانی «کمپ آموزش راهبردی اینترنت اشیا» ١٨ بهمن ماه با حضور دکتر امیری، دبیر کانون شهر هوشمند، مهندس محمدباقر سیف اللهی، مدیر پروژه های اینترنت اشیا و مهندس احمدرضا سعیدی، مدرس و کارشناس سخت افزاری پروژه های اینترنت اشیا در محل فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار شد.
در آغاز مهندس محمدباقر سیف اللهی، مدیر پروژه های اینترنت اشیا ضمن تشریح مفاهیم «استارتاپ» و «کارآفرینی» تفاوت این دو زمینه از جهات را بیان نمود. وی در ادامه با اشاره به تاریخچه «مدیریت پروژه »، شاخص ترین نکات این حوزه را نام برد.
همچنین مهندس احمدرضا سعیدی، مدرس و کارشناس سخت افزاری پروژه های IoT، بخش های نرم افزاری و سخت افزاری حوزه اینترنت اشیا را تشریح کرد.
در ادامه شرکت کنندگان ضمن شناخت و نحوه آشنایی با کارکرد برد Raspberry Pi‌ توسط مهندس سعیدی، انجام یک پروژه اینترنت اشیا توسط این برد را به صورت عملی تجربه کردند.
گفتنی است؛ «کمپ آموزش راهبردی اینترنت اشیا»، نخستین سری از سلسله کمپ‌های آموزشی «اینترنت اشیا (IoT) ،دریچه ای رو به جهان آینده (IoE) » می‌باشد و بخش‌های بعدی آن نیز به زودی اجرا خواهد شد.

کمپ آموزش راهبردی اینترنت اشیا با «کانون شهر هوشمند» فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام به آدرس @smartcitizen_ir همراه باشید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com