0  |  0

شهرداری مشهد از کسب‌و‌کار‌های نوآورانه دانش آموزی حمایت می‌کند

شهرداری مشهد از کسب‌و‌کار‌های نوآورانه دانش آموزی حمایت می‌کند

مهدی یعقوبی در این بازدید با اشاره به اینکه هنرستان کشاورزی شهید بهشتی آمادگی شهرداری مشهد برای حمایت از کسب و کارهای نوآورانه دانش آموزی مشهد ظرفیت بسیار مناسبی برای آموزش و تربیت نیروی متخصص در حوزه فضای سبز و تولید گیاهان زینتی مختلف را دارد افزود: یکی از مهم ترین اولویت‌های این معاونت حمایت از کسب و کارها و فعالیتهای نوآورانه به ویژه در حوزه تولید گیاهان زینتی است.
وی ادامه داد: در همین راستا با توجه به حضور بیش از ۷۰۰دانش آموز در حال تحصیل در رشته های مرتبط با علوم کشاورزی در این هنرستان و تولید انواع گیاهان زینتی با روشهای فناورانه و نوین در این مجموعه توسط خود دانش آموزان، مجموعه شهرداری مشهد آمادگی دارد تا با افزایش تعاملات خود با این مجموعه، از فعالیت دانش آموزان در این زمینه حمایت کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com