0  |  1

اعلام ۶ محور حمایتی برای توسعه اشتغال‌زایی استارت‌آپ‌های فاوا

اعلام ۶ محور حمایتی برای توسعه اشتغال‌زایی استارت‌آپ‌های فاوا

سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای خدمات حمایتی و توسعه اشتغال برای شرکت های نوپا و غیرنوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، ۶ محور فعالیت را مشمول دریافت تسهیلات عنوان کرد.
سازمان فناوری اطلاعات در قالب اعطای تسهیلات وام وجوه اداره شده، حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپا و غیرنوپای فاوا را در دستور کار قرار داده است تا به کسب‌وکارهای نوپا، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها، براساس مدل کسب‌وکارشان فرصتی داده شود تا ایده خود را برای مدت محدودی به آزمون بگذارند.
بر این اساس دبیرخانه وام وجوه اداره شده مستقر در سازمان فناوری اطلاعات ایران، ۶ محور را برای بهره مندی فعالان این بخش از تسهیلات، بازگشایی کرده است که متقاضیان می توانند با ثبت نام در این طرح ها در سامانه کارفا (www.irankarfa.ir) از این تسهیلات استفاده کنند.
حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپای فاوا برای «توسعه اپلیکیشن»، برای «توسعه کسب و کار فاوا»، برای «توسعه بازی‌های موبایلی» و نیز حمایت از «توسعه اشتغال‌زایی در شرکت‌های غیر نوپا»، حمایت از «توسعه فعالیت‌های واحدهای صنفی حوزه فاوا» و حمایت از «توسعه پلتفرم های حوزه فناوری اطلاعات»، به عنوان ۶ محور مدنظر اعلام شده است.
این تسهیلات در یک فرآیند ۳۰ روزه قابل دریافت خواهد بود و بازپرداخت آن ۲ ساله است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com