0  |  0

دولت فضای کسب‌و‌کار را برای سرمایه گذاران داخلی نامساعد نکند

دولت فضای کسب‌و‌کار را برای سرمایه گذاران داخلی نامساعد نکند

مسعود خوانساری در جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با گلایه از تصمیم‌گیری‌های دیر هنگام دولت اظهار کرد: ورود دیرهنگام دولت در ترخیص خودرو‌های وارداتی یکی از این موارد است هر چند روند ترخیص خودرو‌های وارداتی با مصوبه جدید هیات دولت آغاز شده، اما در بسیاری از اقلام، هنوز هم رسوب کالا در گمرکات وجود دارد.
وی افزود: بیش از ۱۰ ماه است که محصولات آرایشی و بهداشتی در گمرکات مانده است و علیرغم پیگیری‌های دولت، همچنان مشکلات پابرجا است؛ ضمن اینکه کالا‌های زیادی هستند که به سرنوشت همین اقلام دچار شده و در گمرکات باقی مانده اند.
رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت به دلیل کمبود بودجه فشار‌هایی از بابت تامین اجتماعی و مالیات به بنگاه‌های اقتصادی وارد میکند که این موارد تاثیر منفی در محیط کسب و کار ایجاد کرده است.
خوانساری تصریح کرد: فضای کسب و کار را نباید برای سرمایه گذاران داخلی نامساعد کنیم.
وی بیان کرد: در گذشته نگاه به بخش خصوصی مثبت نبود به همین دلیل تلاش کرده‌ایم که با ایفای مسئولیت‌های اجتماعی کار را پیش بریم.
رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: فعالان اقتصادی در رسانه‌های مجازی نقش جدی را داشته باشند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: mizanonline.com
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com