0  |  2

بیست و پنجمین دورهمی استارتاپونه برگزار می‌شود

بیست و پنجمین دورهمی استارتاپونه برگزار می‌شود

موضوع: مدیریت خلاقیت و نوآوری در کسب و کار
زمان برگزاری: دوشنبه 5 اسفند ماه 1398
محل برگزاری: مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد

در بیست و پنجمین دورهمی استارتاپونه خلاقیت و نوآوری میتونه در پیشرفت کسب و کار ما تاثیرگذار باشه و از اون مهم تر این هست که چه زمانی این کار رو انجام بدیم و بهتره که بگم چگونه و با چه اندازه ای .
در این دورهمی با حضور آقای دکتر غلامرضا عباس زاده و مهندس مجید درویش زاده به موضوع مهم خلاقیت و نوآوری در کسب و کار میپردازیم که مطمئنا مخاطبان باهوش ما می‌توانند از این اطلاعات برای کسب و کارشون استفاده کنند .
بیست و پنجمین دورهمی استارتاپونه در پنجم اسفند ماه 1398 برگزار می‌شود که این دورهمی با هدف شبکه سازی استارتاپیون مشهدی و استفاده از دانش اساتید به نام حوزه های استارتاپی و کارآفرینی همینطور اشتراک گذاری تجربیات شرکت کنندگان به همت مرکز نوآوری شهری مشهد مقدس با همکاری لاین استور و جامعه استارتاپی خراسان با استارتاپ ادز تو ادز و آژانس دیجیتال مارکتینگ تبلیغات موبایلی و مرکز نوآوری شهری و سایت مدیر اینفو برگزار می‌گردد که علاوه بر صحبت‌های سخنرانان مهندس درویش زاده و دکتر عباس زاده، حاضرین دورهمی استارتاپونه با هم به اشتراک گذاری تجربیات شان پرداخته و ارتباط چند سویه ای ایجاد میشود .

ورود به کانال استارتاپونه

ورود به پیج اینستاگرام استارتاپونه

ورود به وبسایت لاین استور

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید

تلفن: 05132727070

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com