0  |  0

تولید 500 ماسک بهداشتی در روز توسط بانوی کارآفرین

تولید 500 ماسک بهداشتی در روز توسط بانوی کارآفرین

این کارآفرین شهرستان رشتخوار گفت: با توجه به نیاز روزانه مردم و کمبود ماسک در تولید 500 ماسک در روز توسط بانوی کارآفرین رشتخواری بازار، با استفاده از روش سنتی فرت بافی، امکان تولید روزانه 500 ماسک بهداشتی با نخ ابریشمی را داریم که این عدد در صورت حمایت مسئولان تا روزانه 2 هزار ماسک قابل افزایش است.
معصومه زاهدی افزود: تهیه و ساخت هر عدد ماسک با استفاده از نخ ابریشمی با قیت تمام شده 2 هزار و 500 تومان برای استفاده مشتری خواهد بود که این موضوع با قیمت های فعلی این کالای مورد نیاز جامعه در بازار بسیار مناسب است.
وی ادامه داد: در صورت حمایت بیشتر و با به کار گیری تعداد 4 نفر دیگر امکان تولید روزانه 2 هزار عدد ماسک بهداشتی نخ ابریشمی در این روستا را خواهیم داشت.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com