0  |  0

تخفیف ۵۰ درصدی برای شرکت‌های خلاق حاضر در نمایشگاه INOTEX

تخفیف ۵۰ درصدی برای شرکت‌های خلاق حاضر در نمایشگاه INOTEX

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با نام INOTEX تا کنون ۸ دوره برگزاری را پشت سر گذاشته است. این رویداد یکی از گردهمایی‌های سالانه نقش‌آفرینان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، محسوب می‌شود.
بر اساس آمار دوره‌های گذشته، پیش از ۱۴۰۰ شرکت و استارتاپ در این رویداد حضور یافته‌اند. بازدید ۴۰۰۰۰ نفر از این رخداد و انعقاد ۱۴۰ تفاهم نامه، از دیگر دستاوردهای، این همایش سالانه محسوب می‌شود که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
اینوتکس محلی برای گردهمایی اجزای اکو سیستم نوآوری و فناوری کشور و رویدادی برای ملاقات متخصصین و کارشناسان، کارآفرینان، سرمایه گذاران، مخترعان و سیاست‌گذاران است. ۲۵ کشور برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند.
توسعه همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست‌بوم نوآوری و فناوری وجذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌ها و نیز معرفی فرصت‌های نوین سرمایه‌گذاری، از جمله اهداف اصلی این رویداد محسوب می‌شود.
همچنین شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه می‌توانند از امکان شبکه‌سازی بین‌المللی برخوردار شوند. «بخش نمایشگاهی»، «رویدادهای تجاری و ترویجی» و «بخش‌های جانبی» از جمله سه قسمت تعریف شده در این نمایشگاه سالانه است.
بر این اساس، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق، از حضور شرکت‌های خلاق در این نمایشگاه حمایت می‌کند. این حمایت شامل پرداخت ۵۰ درصد از هزینه اجاره غرفه می باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com