1  |  0

دستورالعمل پرداخت وام به کسب و کارهای آسیب دیده فاوا

دستورالعمل پرداخت وام به کسب و کارهای آسیب دیده فاوا

سازمان نظام صنفی رایانه ای، دستورالعمل مربوط به اعطای تسهیلات حمایتی به کسب وکارهای آسیب دیده حوزه فاوا در بحران کرونا از محل وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات را منتشر کرد.
شرایط جدید پرداخت وام وجوه اداره شده از سوی وزارت ارتباطات به کسب و کارهای آسیب دیده حوزه فاوا در شرایط بحران ویروس کرونا اعلام شد.
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار نامه ای، الحاقیه شماره یک دستورالعمل جامع ضوابط و طرح های حمایتی مرتبط با تسهیلات از محل وجوه اداره شده با موضوع حمایتهای کسب و کارهای حوزه فاوای آسیب دیده در شرایط بحرانی را منتشر کرد.
دستورالعمل پرداخت وام به کسب و کارهای آسیب دیده فاوا اعلام شد

دستورالعمل پرداخت وام به کسب و کارهای آسیب دیده فاوا اعلام شداین دستورالعمل برای لزوم به حداقل رساندن عواقب اقتصادی-اجتماعی شرایط به وجود آمده حاصل از شیوع ویروس کرونا در کشور صادر شده است.
بر اساس این دستور العمل، دامنه شمول حمایت از طرق وام وجوه اداره شده، اشخاص حقوقی است که به واسطه بحران حاصل از شیوع ویروس کرونا، ارائه خدمات یا فروش آنها تحت تاثیر قرار گرفته است و میزان این تسهیلات نیز حداکثر ۲ میلیارد تومان با نرخ سود ۹ درصد است .

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com