2  |  0

نان و آب کرونا برای نتفلیکس

نان و آب کرونا برای نتفلیکس

نتفلیکس بزرگ‌ترین سرویس پخش آنلاین فیلم و سریال در جهان در زمان شیوع ویروس کرونا با رشد قابل توجهی در تعداد مشترکان و سودآوری خود مواجه شده است. نتفلیکس که بزرگ‌ترین پلتفرم و سرویس پخش و استریم آنلاین فیلم و سریال در جهان به شمار می‌رود، به‌تازگی اعلام کرده است که در زمان شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا، اعلام سیاست‌های قرنطینه و خانه‌نشینی بالغ‌بر نصف جمعیت جهان، ۱۵.۸ میلیون مشترک جدید جذب کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش یافته است.

این رقم همچنین دو برابر پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته از سوی کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری بوده است. بدین‌ترتیب نتفلیکس هم‌اکنون در سراسر جهان بیش از ۱۸۰ میلیون مشترک دارند که با پرداخت پول به صورت ماهانه یا سالانه به‌صورت آنلاین و اینترنتی فیلم و سریال‌های جدید و موردنظر خود را تماشا می‌کنند. درآمد نتفلیکس در نخستین فصل سال جاری میلادی نیز ۵.۷۷ میلیارد دلار گزارش شده است که بیشتر از پیش‌بینی‌های قبلی حدود ۵.۶۷ میلیارد دلار بوده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه تعادل
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com