0  |  1

اعطای تسهیلات کم‌بهره و بلاعوض به استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان در قزوین

اعطای تسهیلات کم‌بهره و بلاعوض به استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان در قزوین

محمد حمیصی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین درباره اعطای تسهیلات به استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان اظهار داشت: استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان پس از ورود به مراکز رشد به مدت سه تا پنج سال حمایت مالی شده و تسهیلات کم بهره یا بلاعوض دریافت می‌کنند.
وی افزود: این برنامه در راستای تواندهی برای ادامه فعالیت استارت‌آپ‌ها تا رسیدن به مرحله‌ای که بتوانند در پارک‌های علم و فناوری مستقر شده و بازار اولیه کار خود را پیدا کنند، اجرا می‌شود.
رئیس اداره فنی و تخصصی پارک علم و فناوری استان قزوین با اشاره به اینکه مراکز رشد مکان بسیار مناسبی برای انجام تحقیقات و پژوهش است تأکید کرد: دانشگاه‌ها باید برای هدایت دانشجویان خود به مراکز رشد و پارک های علم‌وفناوری آنها را تشویق کنند.
محیصی خاطرنشان کرد: برخی از افراد به دلیل ترس از شکست از شرکت و برگزاری استارت‌آپ‌ها خوداری می‌کنند، این در حالی است که بسیاری از ایده‌های نو و جدید در همین استارت‌آپ‌ها آغاز شده و توسعه می‌یابد.
وی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی و ضرورت تحقق آن بیان کرد: یکی از مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی شرکت‌های دانش‌بنیان است که باید با تکیه بر ظرفیت‌های دانشگاهی از جمله دانشجویان و اساتید زمینه تحقق این مهم را فراهم کنیم.
رئیس اداره فنی و تخصصی پارک علم و فناوری استان قزوین عنوان کرد: مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری فقط مختص دانشگاهیان نیست و همه کسانی که ایده های نو و جدید در سر دارند می‌توانند به سایت ثبت ایده پارک علم و فناوری مراجعه کرده و ایده خود را ثبت و کارهای پژوهشی خود را در این مراکز دنبال کنند

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com