0  |  4

آغاز سومين فراخوان اعطاي تسهيلات وجوه اداره شده به طرح هاي فناورانه

آغاز سومين فراخوان اعطاي تسهيلات وجوه اداره شده به طرح هاي فناورانه

به‌منظور ارتقاء و توسعه كاربرد و افزایش توانمندی بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT) كشور و توليد برنامه‌های نرم‌افزاری و ايجاد زمينه صدور خدمات فني و مهندسي در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات وجوهي از محل منابع داخلي شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به‌صورت تسهيلات ارزان قيمت براي حمايت از تحقیقات، طرح­هاي توسعه­ اي، اشتغال آفرينی و يا صادرات كالا و خدمات اختصاص‌یافته که بر مبناي دستور العمل مصوب و محور هاي اعطاي تسهيلات در چهار گروه ذيل پرداخت مي گردد:
گروه اول: توليد و توسعه تجهيزات در زمينه ارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT)
گروه دوم: تولید و توسعه نرم­افزار
گروه سوم: تولید و توسعه محتوا و خدمات
گروه چهارم: تولید و توسعه در زمینه امنیت اطلاعات
شركتهاي متقاضي تسهيلات مي بايست طرح كسب و كار خود را به صورت كامل تهيه نموده و از تاريخ 94/9/25 ثبت نام نمايند.

 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com