0  |  2

صندوق کارآفرینی امید با وزارت ارتباطات توافق ۱۰۰ میلیاردی امضا کرد

صندوق کارآفرینی امید با وزارت ارتباطات توافق ۱۰۰ میلیاردی امضا کرد

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، به منظور توسعه دانش و فناوری‌‌های نوین در کشور و لزوم گسترش این مقوله به عنوان زیرساخت خدمات‌رسانی و پیشران سایر بخش‌های کشور و به جهت حمایت  از توسعه کارآفرینی، اشتغال‌زایی و شرکت‌های فعال در این عرصه، توافقنامه همکاری مشترک میان صندوق کارآفرینی امید و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منعقد شد.

در این توافقنامه، صندوق کارآفرینی امید حمایت از شرکت‌‌های نوپای فعال در حوزه ICT که از سوی وزارت معرفی می‌گردند را به­ منظور توسعه فضای کارآفرینی واشتغال‌زایی توسط بخش خصوصی، بر عهده دارد.

مدت این توافقنامه پنج سال شمسی و مبلغ آن یکصد و پنجاه میلیارد ریال است که مبلغ یکصد میلیارد ریال توسط صندوق کارآفرینی امید و پنجاه میلیارد ریال از محل منابع وزارت ارتباطات پرداخت می‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب پیشنهادی: