0  |  0

اولین دوره مسابقه ملی «راهینو» برگزار می شود

اولین دوره مسابقه ملی «راهینو» برگزار می شود

در اولین دوره، دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های فنی و مهندسی در قالب 15 پروژه تعریف شده توسط 13 شرکت،به رقابت خواهند پرداخت. شرکت کنندگان پس از پایان مهلت ثبت‌نام، به مدت 40 روز فرصت دارند تا با کمک راهبری تخصصی شرکت ها و نیز کارگاه‌های آموزشی به انجام پروژه های تعریف شده بپردازند.
این دوره به صورت کاملاً مجازی و غیرحضوری برگزار خواهد شد که این موضوع فرصت حضور همه علاقه‌مندان در سراسر کشور برای حضور در این مسابقه را ممکن ساخته است.
تسهیلات اعطایی به برگزیدگان:
اعطای امتیاز تا سقف 100 امتیاز از طرف بنیاد ملی نخبگان برای بهره‌مندی از تسهیلات بنیاد
امکان جذب در شرکت‌های همکار راهینو
اعطای مبلغ 45 میلیون تومان جایزه
ضمناً دانشجویانی که در سال تحصیلی 99-98 از حمایت بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند هستند برای شرکت در این مسابقه می توانند با استفاده از کد تخفیف NOKHBEH100 از 100 درصد تخفیف مخصوص دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، بهره‌مند شوند.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند تا روز دوشنبه 8 اردیبهشت‌ماه، به پایگاه اینترنتی ره نشان به نشانی rahneshan.ir و یا صفحه اطلاع‌رسانی این مسابقه در شبکه های اجتماعی به آدرس rahneshan_ir@ مراجعه کنند. تاریخ تعیین شده صرفاً برای استعدادهای برتر بوده و ثبت‌نام برای این افراد تا 8 اردیبهشت ماه بلامانع است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com