0  |  0

کارگاه «آشنایی با روند تسلیم اظهارنامه‌های ثبت بین‌المللی اختراعات»

کارگاه «آشنایی با روند تسلیم اظهارنامه‌های ثبت بین‌المللی اختراعات»

جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با همکاری دانشکده مدیریت علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر کارگاه «آشنایی با روند تسلیم اظهارنامه‌های ثبت بین‌المللی اختراعات» را برگزار می‌کند.

 این کارگاه آموزشی با توجه به الحاق جمهوری اسلامی ایران به معاهده همکاری ثبت اختراعات (PCT) در خصوص ثبت بین‌‏المللی اختراعات و اجرایی شدن این معاهده و رفع نیاز جامعه پژوهشگران، مخترعین و نخبگان کشور از طریق آموزش و فراگیری نحوه استفاده از سیستم ثبت بین‌‏المللی PCT به منظور ثبت اختراعات در عرصه بین‌‏المللی با همکاری مرکز مالکیت معنوی قوه قضاییه و سازمان جهانی مالکیت فکری، 6 و 7 بهمن ماه امسال در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‏‌شود.

در این کارگاه «جان سانداگ» معاون مدیر کل سازمان جهانی مالکیت معنوی در بخش اختراعات و فناوری‌‏ها از کشور سوییس، علی جزایری کارشناس و متخصص بخش همکاری‏‌های بین‌المللی PCT سازمان جهانی مالکیت معنوی از کشور الجزایر، دکتر صفایی استاد دانشگاه تهران و رییس انجمن علمی مالکیت فکری و دکتر تویسرکانی معاون قوه‏ قضاییه و رییس سازمان ثبت مطالب کاربردی و ارزنده‏‌ای را برای متقاضیان ارائه می‌کنند.

بر اساس این گزارش، متقاضیان می‏‌توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.jdamirkabir.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 6-88920005 تماس بگیرند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا