0  |  0

۳۶ شرکت شتا‌ب دهنده ایده‌پژوهی در دانشگاه آزاد قزوین راه‌اندازی شد

۳۶ شرکت شتا‌ب دهنده ایده‌پژوهی در دانشگاه آزاد قزوین راه‌اندازی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: به منظور تجاری کردن ایده‌های دانشگاهی و سرعت بخشیدن به تولید این ایده‌ها ۳۶ شرکت شتا‌ب دهنده ایده‌پژوهی در دانشگاه آزاد راه‌اندازی شده است. مرتضی موسی‌خانی در نشست با سفیر کشور ایتالیا در ایران با اشاره به این نکته که استان قزوین ظرفیت بسیار بالایی در حوزه علمی و دانشگاهی دارد، اظهار داست: با توجه به ظرفیت استان قزوین در حوزه دانشگاهی و علمی یکی از مهمترین زمینه‌های همکاری قزوین و ایتالیا می‌تواند در حوزه دانشگاهی باشد.

وی با بیان این مطلب که 36 شرکت شتاب‌دهنده در دانشگاه آزاد قزوین فعال است، بیان کرد: به منظور تجاری کردن ایده‌های دانشگاهی و همچنین استفاده از ایده‌های جدید و سرعت بخشیدن به تولید این ایده‌ها 36 شرکت شتا‌ب دهنده ایده‌پژوهی در دانشگاه آزاد راه‌اندازی شده است. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: با توجه به ظرفیت‌های دانشگاهی شهر پروچا ایتالیا و قزوین این دو شهر می‌توانند برنامه‌ریزی های مناسبی را در این راستا انجام داده و پروژه‌های مشترک تحقیقاتی و پژوهشی بسیاری را آغاز کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com