0  |  0

۳۶ شرکت شتا‌ب دهنده ایده‌پژوهی در دانشگاه آزاد قزوین راه‌اندازی شد

۳۶ شرکت شتا‌ب دهنده ایده‌پژوهی در دانشگاه آزاد قزوین راه‌اندازی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: به منظور تجاری کردن ایده‌های دانشگاهی و سرعت بخشیدن به تولید این ایده‌ها ۳۶ شرکت شتا‌ب دهنده ایده‌پژوهی در دانشگاه آزاد راه‌اندازی شده است. مرتضی موسی‌خانی در نشست با سفیر کشور ایتالیا در ایران با اشاره به این نکته که استان قزوین ظرفیت بسیار بالایی در حوزه علمی و دانشگاهی دارد، اظهار داست: با توجه به ظرفیت استان قزوین در حوزه دانشگاهی و علمی یکی از مهمترین زمینه‌های همکاری قزوین و ایتالیا می‌تواند در حوزه دانشگاهی باشد.

وی با بیان این مطلب که 36 شرکت شتاب‌دهنده در دانشگاه آزاد قزوین فعال است، بیان کرد: به منظور تجاری کردن ایده‌های دانشگاهی و همچنین استفاده از ایده‌های جدید و سرعت بخشیدن به تولید این ایده‌ها 36 شرکت شتا‌ب دهنده ایده‌پژوهی در دانشگاه آزاد راه‌اندازی شده است. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: با توجه به ظرفیت‌های دانشگاهی شهر پروچا ایتالیا و قزوین این دو شهر می‌توانند برنامه‌ریزی های مناسبی را در این راستا انجام داده و پروژه‌های مشترک تحقیقاتی و پژوهشی بسیاری را آغاز کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم