0  |  0

مرکز رشد واحدهای فناور شرق گلستان راه‎اندازی می‎شود

مرکز رشد واحدهای فناور شرق گلستان راه‎اندازی می‎شود

  به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، محمد حسام اظهار کرد: تفاهم‌نامه‎ای فیمابین پارک علم و فناوری گلستان و شهرداری گنبدکاووس برای واگذاری ساختمان شماره دو شهرداری به پارک علم و فناوری برای راه‎اندازی مرکز رشد واحدهای فناورشرق استان در گنبدکاووس منعقد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‎های موجود در منطقه شرق استان و دوری این منطقه از محل پارک علم و فناوری گلستان و برای ارائه خدمات و حمایت‎های لازم به صاحبان ایده، کارآفرینان و نخبگان رایزنی‎هایی برای راه‎اندازی مرکز رشد واحدهای فناورشرق استان انجام شده است که خوشبختانه با مساعدت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار گنبدکاووس ساختمان شماره دو این شهرداری واقع در خیابان امام خمینی(ره) روبروی مهمان‌سرای فردوسی در اختیار مرکز رشد واحدهای فناورشرق استان قرار گرفت. محمد عمرانی مسئول راه‎اندازی مرکز رشد واحدهای فناورشرق استان نیز ضمن اظهار خرسندی از راه‎اندازی این مرکز و تشکر از مسئولان شهری گنبدکاووس، امام جمعه، فرماندار، اعضای شورا و شهردار ابراز امیدواری کردند که به زودی و در ایام دهه‌فجر مرکز رشد واحدهای فناورشرق استان راه‎اندازی شود و زمینه فعالیت خود را برای ارائه خدمات به فناوران، نخبگان و صاحبان ایده فراهم کند

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com