0  |  0

پارک علم و فناوری سمنان، امیدوارکننده‌ترین پارک علم و فناوری آسیا شد

پارک علم و فناوری سمنان، امیدوارکننده‌ترین پارک علم و فناوری آسیا شد

پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان به عنوان امیدوار کننده‌ترین پارک علم و فناوری آسیا در سال 2014 شایسته تقدیر شناخته شد. رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: رتبه‌بندی دانشگاه‌های دارای پارک علم و فناوری در دنیا هر ساله توسط یک گروه تخصصی در سوئد صورت می‌گیرد و نتیجه آن در وب سایت UBI-GLOBAL.COM منتشر می‌شود.

دکتر سیف‌اله سعدالدین افزود:  این رتبه‌بندی با تجزیه و تحلیل عملکرد یک‌ساله حدود 400 پارک علم و فناوری دانشگاهی از 70 کشور دنیا انجام می‌شود که با توجه به ارزیابی شاخص‌ها در سال 2014، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان به عنوان امیدوارکننده‌ترین پارک علم و فناوری آسیا معرفی و شایسته تقدیر شناخته شده است. رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان اظهار داشت : در این وب سایت همچنین دانشگاه سمنان به دلیل وجود پارک علم و فناوری و تجاری شدن طرحهای مختلف به عنوان یک دانشگاه کار آفرین معرفی شده است.

دکتر سعدالدین ضمن تبریک ، کسب این افتخار به جامعه دانشگاهیسمنان، گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرده و تا‌کنون موفقیت‌های بسیاری در حوزه توسعه فناوری کسب و با این پشتکار توانسته در رده بهترین پارک‌های علم و فناوری آسیا و دنیا قرار گیرد. وی به گوشه‌ای از فعالیت‌های این پارک اشاره و تعداد اختراعات ثبت‌شده به نام پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان را 75 مورد عنوان کرد و گفت‌: در هفت سال گذشته 210 واحد فناور در پارک علم و فناوری این دانشگاه پذیرش شده‌اند و 17 شرکت دانش‌بنیان هم در حوزه‌های مختلف علمی در حال فعالیت هستند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com