0  |  0

مازندران دومین مگاپارک علم و فناوری کشور معرفی شد

مازندران دومین مگاپارک علم و فناوری کشور معرفی شد

رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: برای تجاری‌سازی و گسترش صنعت هوانوردی در استان، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری پس از یزد، پارک علم و فناوری مازندران را به عنوان دومین مگاپارک کشور معرفی کرده است. علی معتمدزادگان در نشست خبری جشنواره هوانوردی سیمرغ در ساری گفت: امسال به مناسبت دهه فجر، برگزاری نخستین جشنواره هوانوردی استان در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود.

رئیس پارک علم و فناوری استان مازندران با اشاره به برگزاری فن بازار در حاشیه جشنواره هوانوردی افزود: در این فن بازار 10 ایده نوآورانه قابل سرمایه گذاری و وارد شدن به کسب و کار هوایی پذیرش شده است و در حاشیه این جشنواره ارائه می‌شود و در مراسم اختتامیه از برگزیدگان ایده‌های نو تقدیر خواهد شد.وی با تاکید بر این که پارک علم و فناوری مازندران به عنوان دومین مگا پارک کشور معرفی شده است، تصریح کرد: استان مازندران به دلیل داشتن 8 گروه تخصصی در خصوص صنعت هوانوردی همچون تولید پهباد، هاورکرافت، ابزارهای پرنده آموزشی و برق و الکترونیک مرتبط با هوا و فضا و به دلیل تامین زیرساخت‌ها برای تجاری‌سازی و گسترش صنعت هوانوردی در استان، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری پس از یزد پارک علم و فناوری مازندران را به عنوان دومین مگاپارک کشور معرفی کرده است.

 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com